Hlavní stránka TISKOVÁ ZPRÁVA

ZLATÝ ÁMOS 2011

ZLATÝ ÁMOS 2011 – TISKOVÁ ZPRÁVA

Vratimov – 11.ledna 2011

V pondělí 14.února 2011 od 9,00 hod proběhne ve vratimovském Domě dětí a mládeže již podruhé regionální kolo ankety o nejoblíbenějšího učitele - Zlatý Ámos 2011. Hlavním posláním "našeho" kola je vybrat ze 7 uchazeček, uchazečů ty, kteří postoupí z Moravskoslezského kraje do kola celostátního.
Bude nám ctí přivítat Mgr.Martinu Čiklovou z ostravské MŠ a ZŠ Ostrčilova, loňskou  vítězku Zlatého Ámose, která postoupila právě z Vratimova. 
Neméně cenným hostem bude zástupkyně hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr.Věra Palková, pod jejíž záštitou se regionální kolo v Domě dětí a mládeže Vratimov koná. V porotě zasedne mimo jiné nově zvolená starostka Města Vratimov JUDr. Dagmar Hrudová.
Průběh regionálního kola v Domě dětí a mládeže ve Vratimově se koná za účasti členů zájmových útvarů projektu Centrum dětské komunikace Vratimov. Vše bude zaznamenáváno kamerami  týmem  Dětské televize ABCD Tv. „Přímý přenos vysíláme od 9:45 od a věříme v jeho hladký průběh“ – říká metodik a vedoucí týmu Petr Macura. Sledovat živý přenos můžete na adrese www.mestaobcezive.tv.
Koordinátorkou regionálního kola 18.ročníku ankety je opět Eva Bělohlavá a  společně s pracovníky DDM Vratimov  se postará o děti, pedagogy i hosty, aby se u nás cítili tak dobře jako v loňském roce.
Semifinále, kterého se zúčastní vítězové regionálních kol, je plánováno na začátek března. Finále v kongresovém centru hotelu Olšanka v Praze se uskuteční 25. března. Slavnostní korunovace nového Zlatého Ámose je již tradičně spojena s oslavou Dne učitelů na Kantorském bále v sobotu 26. března.
Tiskovou zprávu a více informací o Domě dětí a mládeže Vratimov a projektu Centrum dětské komunikace Vratimov je možné získat na webových stránkách www.ddmvratimov.cz a www.centrum-detske-komunikace.cz.

Marcela Grácová

Aktualizováno (Neděle, 13 Únor 2011 17:29)

 
Banner