MEDIAFEST 2011

Vratimov – 2. prosince 2011 -  Ve středu 7. prosince 2011 se od 10 hodin ve vratimovském Kulturním středisku uskuteční přehlídka mediálních produktů žáků základních škol z Paskova, Vratimova a Řepišť pod názvem Mediafest 2011.  V rámci projektu „Centrum dětské komunikace Vratimov“ pořádá 2.ročník této zajímavé akce místní Dům dětí a mládeže.

„Máme za sebou dva roky zajímavé práce a je třeba děti patřičně odměnit“ – říká ředitelka DDM Vratimov Hana Nevrlá. Absolventi tzv. mediálních lekcí si zaslouží osvědčení, které je opravňuje pyšnit se znalostmi v některých mediálních oborech. Pod vedením zkušených lektorů a výborného technického zázemí v DDM Vratimov, získali informace o celkovém fungování médií. Mají za sebou  vytvoření plakátu, videoklipu, napsání tiskové zprávy či setkání s celebritami.
Projekt „Centrum dětské komunikace  Vratimov“  je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Více informací o projektu je možné získat na webových stránkách www.cdkvratimov.cz.

Aktualizováno (Čtvrtek, 08 Prosinec 2011 00:58)

 
Banner