MEDIAFEST 2010

MEDIAFEST 2010 - TISKOVÁ ZPRÁVA

Vratimov – 6. prosince 2010 -  V pondělí 13. prosince 2010 se od 9 hodin ve vratimovském Kulturním středisku uskuteční vůbec první Mediafest – přehlídka mediálních produktů žáků základních škol z Řepišť, Paskova a Vratimova.  V rámci projektu „Centrum dětské komunikace Vratimov“ pořádá tuto neobvyklou a ojedinělou akci  místní Dům dětí a mládeže.  
„Už celý rok k nám chodí  žáci z takzvaných partnerských škol na mediální lekce a mediální ochutnávky, ve kterých  mají možnost vyzkoušet si pod vedením lektorů nejen technické vybavení, ale také získat informace o celkovém fungování médií. Mají za sebou  vytvoření plakátu, videoklipu, napsání zprávy či setkání s celebritami. Jejich poslední akcí je reklamní kampaň na jednu ze školních akcí – a my hledali příležitost, jak veřejně předvést, co naše šikovné děti již umějí“, komentuje akci ředitelka DDM  Hana Nevrlá.
Připomínáme, že projekt „Centrum dětské komunikace  Vratimov“  je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky v rámci operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.
Více informací o projektu Centra dětské komunikace Vratimov je možné získat na webových stránkách www.centrum-detske-komunikace.cz.

Kontaktní osoba:
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Tel.: 00420 734 312 760

Aktualizováno (Neděle, 16 Leden 2011 23:44)

 
Banner