O NÁS

 

Eva Bělohlavá

Eva Bělohlavá

...promovaná publicistka, absloventka pětiletého studia na Fakultě žurnalistiky University Karlovy s více než desetiletou praxí v mediální výchově pro děti a mládež v Domě dětí a mládeže v Moravské Ostravě. Za výstupy své práce oceněna Čestným uznáním IDM MŠMT v Národní soutěži literárního projevu Náš svět a cenou Bohumila Koláře. I když: "Největší pochvalou pro mě je zájem dětí a jejich rodičů o to, co nabízím."

Motto: „PODEJ MI RUKU. A JÁ TI PODÁM OBĚ.“

Petr Macura

Petr Macura

Původním povoláním Inspekční zámečník, jehož koníčkem se staly v devadesátých letech počítače a vše co s tím souvisí. Zapálený muzikant – kytarista, jemuž časem hudba nestačila, se na počátku nového tisíciletí začal vážně zajímat o kameru, což bylo jen logickým pokračováním jeho pohledu na svět okolo nás. Své znalosti v oboru si rozšiřoval na Lidové konzervatoři v Ostravě, kde absolvoval obor Umělecká fotografie se specializací na video. V současnosti se mimo práci pro Centrum dětské komunikace Vratimov zabývá výrobou reportáží pro ČRTV-Česká regionální internetová Televize.

Motto: „Vše co dělám, dělám naplno!“

David Holzmann

David Holzmann

Vystudovaný mechanik-elektronik. Mezi jeho koníčky patří počítače, fotografování, internet. Praxe v oboru správce sítě, webmaster více jak 10 let.,praxe v rezortu školství 6 let, jako učitel předmětů výpočetní technika a počítačová grafika na střední umělecké škole. Harmonie člověka s technikou.

Motto: „Nic není nemožné ! ! !“

 
Banner
MEDIÁLNÍ VÝCHOVA
DSC07299.JPG
Banner